«Карітас-Волинь» розпочав Всеукраїнську благодійну акцію «Різдвяна свічка»


Традиційно з початком Різдвяного посту Волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь» розпочав щорічну Всеукраїнську благодійну акцію «Різдвяна свічка».

Вже п’ятнадцятий рік поспіль зі Львова розходяться різдвяні свічки у всі куточки України, щоб принести вогник надії і добра у кожну домівку. У Волинській області дана акція проводиться уже сьомий рік поспіль. «Різдвяна свічка» має свою історію і підтримку у різних областях України. Кожного року на свічці нова унікальна наклейка. Цьогоріч на ній зображена ікона, мальована дівчиною з особливими потребами. Різдвяну свічку декорує і упаковує в поліетиленові мішечки молодь з особливими потребами «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» Карітасу Львова.

Дана акція поєднує дві цілі: зібрати кошти для потребуючих дітей та привернути увагу кожного з нас до проблем дітей, що живуть поряд і перебувають у кризових обставинах життя, адже діти першими і чи не найбільше відчувають всі наслідки гуманітарної та економічної кризи, характерної для теперішньої України.

За зібрані пожертви організації Карітас надають допомогу потребуючим дітям (сиротам, напівсиротам, дітям вулиці, дітям з неблагополучних та багатодітних родин), допомагають в їх лікуванні та оздоровленні, організовують літні табори. Усі ці заходи – це, передусім, можливість показати дітям, що Бог їх любить, що є хтось, хто ними цікавиться і про них піклується.

Щиро запрошуємо всіх до участі у цій благородній справі. Кожна родина, що у Святвечір запалить на святковому столі таку свічку, запалить у сотнях дитячих сердець вогник надії, світло Правди, Любові та Добра.

ФОТОЗВІТ

Придбати або замовити свічки можна за тел. 098 7581886 (координатор акції Тетяна)

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Top