У Луцькому екзархаті відбувся on-line “Форум родин” (відео)

17 травня 2020 року в Луцькому екзархаті Комісія у справах родини, яку очолює о. Андрій Коваль, організувала онлайн-форум родин. Цей захід було приурочено на завершення святкування тижня родини. «В часі пандемії коронавірусу ми переформатовуємо спосіб наших зустрічей і вчимося використовувати технічні засоби, які можуть нас об’єднати, не зважаючи на далекі відстані», – зазначив о. Андрій.

Форум розпочався молитвою і привітальним словом Владики Йосафата екзарха Луцького. В своїх роздумах єпископ Луцький пригадав нам деякі моменти з Євангелії і як вони можуть стати будуючими для родинного життя, адже центром Євангелії завжди є Господь.

У цій зустрічі участь взяли сім’ї з м. Ковеля, м. Дубно, м. Нововолинська, м. Рівного і кожна сім’я мала можливість розказати про свою сім’ю і познайомитись в прямому ефірі. Також було представлено посібники з курсами для зустрічей подружніх пар «Божий задум для вашого шлюбу» і «Спадок Господній – діти».

У часі форуму зародилась перспектива провадити такі зустрічі в онлайн-режимі частіше, використовуючи ці посібники. На завершення всі помолилися Молитву Митрополита Андрея за християнські сім’ї, а Владика Йосафат уділив пастирське благословення для родин.

Для тих, хто через різні причини не зміг долучитися до форуму, пропонуємо подивитися як це було:

Top