До «Карітас-Волинь» завітав військовий капелан Луцького екзархату

Цими днями до благодійного фонду «Карітас-Волинь» завітав отець Михайло Заваринський, військовий капелан Луцького екзархату, який здійснює місію у 14 окремій механізованій бригаді. Священик зустрівся з директором благодійного фонду отцем Володимиром Кметем та розповів про свою душпастирську діяльність, яка розпочалася у цьому році. Наразі отець Михайло перебуває у військовій частині у Володимирі-Волинському, де знайомиться з чисельним колективом кожного з підрозділів, вивчає ситуацію і потреби частини, а також планує священиче служіння у 14 ОМБр.

о. Володимир Кметь запевнив, що ВОБФ «Карітас-Волинь» буде всіляко підтримувати та надавати допомогу для наших воїнів та передав для військовослужбовців розчинний кавовий напій «Нескафе» від КМБФ «Фудбенк», який надав благодійний фонд «Карітас Київ».

До слова, з 2014 року від початку бойових дій на Донбасі, «Карітас-Волинь» регулярно передає гуманітарну допомогу як військовим та їхнім родинам, так і медичним закладам, які виконують функцію військових шпиталів. Директор «Карітас-Волинь» отець  Володимир Кметь, працівники та волонтери фонду висловлюють щиросердечну подяку усім благодійникам за надану допомогу! Адже нашою спільною метою є духовно та матеріально підтримати військовослужбовців, які мужньо обороняють нашу країну.

Top