Готуємося до Різдва: реколекції в Рожищі

«Слава Ісусу Христу!» – з таких слів розпочалося  знайомство парафії з ієромонахом отцем Йосифом Будаєм, ЧСВВ. Отець Йосиф – священик-місіонер, реколектант, який напередодні повернувся із служіння в Криму, завітав на парафію св. апостола Івана Богослова УГКЦ  на запрошення о. Сергія Василіва провести передріздвяні реколекційні науки, есенцією яких було краще зрозуміти  питання людяності, молитви до Бога, відносин батьків і дітей,  мистецтва сповіді та багато іншого.  Кожна наука щиро торкала серця людей, адже перепліталася життєвими прикладами, відкрито і зрозуміло  з любов’ю до людей.

Отець Йосиф поділився, що  він не тільки подає людям духовне «зерно», але і вчиться від парафіян на таких приємних зустрічах. Священник  є автором численних книг, чимало історій з яких, ми мали можливість почути. «…Єдине що я зрозумів: коли я буду поганою людиною, буду поганим священиком. А коли буду доброю людиною, буду добрим священиком. Ось тому людяність в нашому житті повинна бути на першому місці…», наголосив отець-реколектант.

За словами отця Йосифа : «Молитва – це розмова людини з Богом. Молитва – це найбільша сила в наших руках. Хто з молитвою, той завжди перемагає. Завдя­ки молитві на нашу сторону стає Господь. Коли Господь з нами, то хто проти нас? Молитва не тільки залізо ламає, для неї не існує ні океанів, ні найвищих гір. Щира молитва все небо обіймає. Особливо літургійна молитва, спільна молитва в родині, молитва на вервиці, Ісусова молитва.»

На закінчення наук священик запросив усіх присутніх не мати страху перед тим,  щоби взяти свій хрест,  бо це одинокий шлях для нашого спасіння.

Ми, парафіяни храму св.ап.Івана Богослова, хотіли б подякувати о.Йосифу Будаю, ЧСВВ, за ці три незабутні дні реколекцій, а також о.Сергію за турботу про наше духовне збагачення. Ну і побажати здоров’я та наснаги у такій величній праці.

ФОТОЗВІТ

                                                    Антонюк Наталя

Top