Єпископське благословення для дітей табору у Луцькому монастирі отців-василіян

У п’ятницю, 5 липня 2019 р.Б., на табір «Веселі канікули з Богом» при монастирі св. Василія Великого завітав Кир Йосафат Говера. Понад 80 дітей з Луцького деканату мали унікальну нагоду спілкування та молитви з владикою, а також отримали єпископське благословення. Візит став несподіванкою для дітей, які саме на катехизації вивчали побожність як дар Святого Духа, а також розважали над важливістю молитви та спілкування з Богом через Церкву.

Цьогоріч щорічний табір «Веселі канікули з Богом» був присвячний темі дарів Святого Духа, і щодня діти мандрували уривками Святого Письма, прикладами зі життя святих, а також мали нагоду власноруч через майстер-класи долучитись до вияву своїх численних талантів. Табір завершився у неділю, 7 липня, святковою Літургією у супроводі співу дітей та хору Цариці Миру, а також спільним переглядом фільму про табір, де кожен з учасників міг віднайти частинку унікальних моментів, пережитих протягом тижня.

Щиро дякуємо отцям Василіянам та о. Ігнатію Гвоздику, ЧСВВ, за духовний супровід табору, а також усім аніматорам за допомогу в організації та проведенні!

Чекаємо на зустріч у наступному році!

За матеріалами: Луцький монастир святого Василія Великого

Top