Ієрейські свячення та храмовий празник у Любомлі

28 серпня парафіяни та гості храму Успіння Пресвятої Богородиці у місті Любомль відсвяткували престольне храмове свято.

Божественну Літургію очолив преосвященніший владика Йосафат у співслужінні декана Володимирського  о. Богдана Іващука, ігумена монастиря ЧСВВ міста Луцька о. Терентія Цапчука, директора благодійного фонду «Карітас-Вольнь» о. Володимира Кметя та настоятеля храму о. Володимира Уляна. Дияконське служіння звершував диякон Ігор Яким`як. Це свято було особливим як для самої парафії, так і для родини диякона Ігоря, оскільки вони стали свідками рукоположення та переведення диякона  у стан ієрейський.

   У своєму душпастирському слові владика наголосив на важливості приготування до життя вічного, проводячи паралелі з різними біблійними праведниками. Також архиєрей підкреслив важливість святої тайни священства: «Священство це є великий скарб церкви… ніхто для себе священиком не стає, але щоб служити Богові, церкві і ближньому».

  Після Божественної Літургії та освячення води святкування завершилося  першим ієрейським благословенням отця Ігоря, яке кожен міг взяти індивідуально та спільним  святковим обідом біля храму.

Top