“Карітас-Дубно” та діти з парафії бл. Миколая Чарнецького, що у Ковелі, спільними зусиллями закупили медикаменти для інтернату

18 липня 2019 р. о. Андрій Коваль спільно з волонтерами БФ «Карітас-Дубно» відвідали інтернат для людей похилого віку та інвалідів м. Дубно. Метою візиту була передача медикаментів, які ми закупили на потреби цього закладу. Кошти на закупівлю цих препаратів, які є необхідні для потребуючих, передали нам у фонд діти парафії бл. Миколая Чарнецього з м. Ковель, якою опікуються отці-педемптористи.

Діти своїми руками робили і випічку та різні сувеніри, які потім продавали на ярмарку, а всі кошти передали на благодійність у фонд «Карітас-Дубно», щоб можливо було ці кошти використати на потреби інтернату. В м. Дубно громада храму Вознесіння Господнього опікується декількома інтернатами і в процесі вибору першочерговості допомоги вибір впав на інтернат для людей похилого віку та інвалідів (різного віку). Громада підтримує інтернати не тільки матеріально, а й духовно, засилаючи молитви за здоров’я і всяку потребу осіб, що тут перебувають.

В особливий спосіб “Карітас-Дубно” та громада складає подяку дітям, котрі долучилися до акції збору коштів.

Top