«Карітас-Волинь» розпочав Всеукраїнську благодійну акцію «Різдвяна свічка»

Традиційно з початком Різдвяного посту Волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь» розпочав щорічну Всеукраїнську благодійну акцію «Різдвяна свічка».

Вже п’ятнадцятий рік поспіль зі Львова розходяться різдвяні свічки у всі куточки України, щоб принести вогник надії і добра у кожну домівку. У Волинській області дана акція проводиться уже сьомий рік поспіль. «Різдвяна свічка» має свою історію і підтримку у різних областях України. Кожного року на свічці нова унікальна наклейка. Цьогоріч на ній зображена ікона, мальована дівчиною з особливими потребами. Різдвяну свічку декорує і упаковує в поліетиленові мішечки молодь з особливими потребами «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» Карітасу Львова.

Дана акція поєднує дві цілі: зібрати кошти для потребуючих дітей та привернути увагу кожного з нас до проблем дітей, що живуть поряд і перебувають у кризових обставинах життя, адже діти першими і чи не найбільше відчувають всі наслідки гуманітарної та економічної кризи, характерної для теперішньої України.

За зібрані пожертви організації Карітас надають допомогу потребуючим дітям (сиротам, напівсиротам, дітям вулиці, дітям з неблагополучних та багатодітних родин), допомагають в їх лікуванні та оздоровленні, організовують літні табори. Усі ці заходи – це, передусім, можливість показати дітям, що Бог їх любить, що є хтось, хто ними цікавиться і про них піклується.

Щиро запрошуємо всіх до участі у цій благородній справі. Кожна родина, що у Святвечір запалить на святковому столі таку свічку, запалить у сотнях дитячих сердець вогник надії, світло Правди, Любові та Добра.

ФОТОЗВІТ

Придбати або замовити свічки можна за тел. 098 7581886 (координатор акції Тетяна)

Top