Коляда дітей з парафії Вознесіння Господнього у Дубно у резиденції архиєрея

Сьогодні, у Луцьку, Різдвяною радістю ділилися дітки парохії Вознесіння Господнього, що у Дубно в резиденції владики Йосафата Говери. Під керівництвом п. Оксани Андріюк та музичним супроводом Романа Берната діти відобразили народження маленького Дитятка, а дорослі прославили Його у колядках. Владика подякував діткам та дорослим за візит і уділив кожному благословення. Після виступу усі підкріпилися частунками, які приготував владика, і вирушили у розважальний комлекс “Адреналін Сіті”.

Для адміністрації комплексу та відвідувачів щиро лунала дитяча коляда і віншування. До співу приєднувалися також присутні і так спонтанно відбувся Різдвяний флешмоб. У подарунок діти отримали безкоштовну екскурсію музеєм технічного прогресу. Після цього переглянули повчальні фільми у планетарії і вирушили на обід.

По обіді усі мали годину дитячого дозвілля і брали активну участь у різних відпочинкових програмах. Діти та батьки висловлюють щиру вдячність владиці Йосафатові та адміністрації розважального комплексу “Адреналін Сіті”.

ФОТОЗВІТ

Top