Впродовж 2 місяців тренери соціально-психологічного центру «Карітас-Волинь» навчали лідерів з усіх шкіл м. Нововолинська, як проводити соціально-просвітницькі тренінги для своїх однолітків. Пошук нових способів передачі знань є одним із основних напрямків у роботі соціально-психологічного центру для дітей та молоді, що знаходиться в центрі дитячої та юнацької творчості на проспекті Перемоги, 5а.
ФОТОЗВІТ
  Старшокласники із школи «Лідер» стали учасниками соціального проекту по підготовці тренерів серед юнацтва. Молода людина, яка взяла на себе відповідальну місію передавати отримані знання та інформацію – не байдужа до майбутнього нашої країни. Головне у діяльності цього проекту – це бажання проводити заняття, зробити свій внесок і стати інструктором для своїх ровесників. Маємо сподівання, що кожний відповідально ставитиметься до свого життя , дбатиме не тільки про себе, а й сповідуватиме здоровий спосіб життя разом із друзями.
 Програма тренінгових занять була розподілена на дві частини. В першому блоці «Що важливо знати про тренінг», активісти отримали методичні рекомендації по організації та проведенню тренінгових занять. Вони вивчали теми: Що таке тренінг? Якою може бути структура тренінгу? Які методи з групою є ефективні? Що таке правила групи? Що потрібно знати і вміти ведучому?
Друга частина занять включала практичне застосування знань, отриманих протягом 2 місяців. Лідери вже самі проводили тренувальні заняття в соціально-психологічному центрі, попередньо розподіливши між собою практичні елементи тренінгу. Аналіз допущених помилок робили разом групою, адже всі добре пам’ятають вислів: «вчимося на помилках». Тренери наголошували, що і в житті помилка, яку ми усвідомлюємо не така вже й страшна, бо її можна виправити. Головне це зробити вчасно. Однак проводити цікаві і корисні заняття по формуванню здорового способу життя та вмінню спілкуватись з ровесниками недостатньо, а варто стати для них авторитетною людиною, до думки якої вони прислухатимуться. Зараз дівчата готуються до більш серйозних випробувань – тренінгових занять з однолітками в їхніх школах. І тренери Карітас-Волинь з радістю допомагають лідерам у підготовці та розробці занять.
Хоч учасниками занять було близько 15 старшокласників, однак сертифікати про проходження навчального курсу отримали лише четверо дівчат. Це Євчук Анастасія та Плахотнюк Дар’я із ЗОШ№3, Харлова Настя із ЗОШ№6 та Клімук Вікторія із ЗОШ№5.  Світлана Мельник – керівник гуртка школи «Лідер», подякувала тренерській команді, у складі координатора проекту Скриннікової Вкторії, соціального педагога Галицької Тетяни, психолога Гавронської Наталії за професіоналізм та вияв командного духу у роботі з тінейджерами
ФОТОЗВІТ