Місію “Рахиль” презентували в Дубно та Радивилові

14 березня 2019 року з благословення Преосвященного Владики Кир Йосафата у Луцькому Екзархаті в м. Радивилів в храмі Переображення Господнього, і у м. Дубно (Рівненська область), в храмі Вознесіння Господнього отець диякон Олександр та пані Алла презентували програму Місії “Рахиль”.

 Мета створення Місії “Рахиль”: покликана супроводжувати людину на шляху до зцілення через подолання смутку за втраченою дитиною, відновлення відносин з Богом і поєднання з Церквою через св. Таїнство Покаяння. Священники відіграють головну роль у Місії Рахиль,  оскільки забезпечують духовну опіку через здійснення св. Таїнства Покаяння і постійний духовний супровід. Також Місія “Рахиль” організовує додаткові корисні та цікаві програми (групи підтримки, молитовні заходи та реколекції).

Завданням Церкви є захищати життя від моменту зачаття до природньої смерті. Втрата ненародженої дитини ніяк не може минути безслідно, адже  зачіпляє, як фізично-психічні, так  і духовно-моральні аспекти і впливає на подальшу якість життя. Саме через місію «Рахиль», яка є  мережею фахівців (священиків, монахинь, психологів, психотерапевтів, медкапеланів, волонтерів), що пройшли спеціальне навчання, є можливість забезпечити якісну духовно-психологічну опіку особам, які зіткнулися з проблемою втрати ненародженої дитини.

 Крім того, отець диякон Олександр Іванко представив  молитовник – “Богородице захисти життя”, для зцілення душевних ран після втрати дитини до народження. По завершені презентації відбулась молитва за зцілення болісних ран батьків, які втратили дітей до народження.

Top