news

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування.

Інформаційне агентство ВолиньPost поспілкувалося з отцем Терентієм Цапчуком, ЧСВВ - ігуменом монастиря святого Василія Великого у Луцьку - про святкування цієї дати, будівництво монастиря та повсякденне життя греко-католицької громади на Волині. 

     

З 29 липня по 3 серпня в інтеграційному центрі "Замлиння" відбувся християнський літній табір під назвою "Маріє, ми твої діти", який організували та провели сестри Згромадження Божого Провидіння з благословення Владики Йосафата. В таборі взяли участь понад 30 дітей Луцького Екзархату.

З 27-30 липня в м. Кам’янець-Подільський, відбувся XII Всеукраїнський фестиваль редемптористської молоді. На цей фестиваль приїхало 12 молодіжних спільнот з редемптористських парафій, зокрема ковельська спільнота «8 Блаженств» (Луцький екзархат), а також молодь з Одеського та Донецького екзархатів. Лейтмотив фестивалю –  «Покликані до Царства».

7-го серпня при парафії Вознесіння Господнього, що у Дубно відбувся сімейний пікнік. Зустріч розпочали зі спільної молитви і благословення.

У рамках проекту "Бог багатий милосердям", завдяки підтримці Львівскої Освітньої Фундації, у стінах літературної кав'ярні, відбувся майстер клас з виготовлення мила. Спробував зварити мило разом з учасниками заходу наш Владика Йосафат Говера, який завітав в гості із братами-семінаристами.

У рік соціальнго служіння, зусиллями парафіяльної спільноти Вознесіння Господнього м. Дубна та місцевих підприємців,  до дня міста, яке відзначають у день Святого пророка Іллі, було встановлено перший соціальний контейнер. Цей контейнер розташувався у центрі міста. Вітдепер усі бажаючі, які спроможні допомогти, можуть поділитися із ближніми своїм одягом, взуттям, дитячими іграшками, канцтоварами, книгами. Ця допомога буде розділятися між мешканцями міста, хто її потребує. Це буде свідчити про справжню любов до ближнього та доброту людських сердець.

Нещодавно парафіяни храму Вознесіння Господнього, що у Дубно, взяли участь у культурно-пізнавальній подорожі. Мандрували замками України

Молодь Луцького екзархату мала чудову нагоду відпочити у мальовничих Карпатах у м. Яремче, що на Івано-Франківщині. Отримавши архієрейське благословення владики Йосафата, всі разом вирушили з Луцька до місця призначення. Атмосфера була чудова, адже свіже карпатське повітря, мальовничі краєвиди прогнозували незабутні враження та гарний відпочинок.

З 17 до 22 липня 2017 р з благословення о. Терентія Цапчука, ЧСВВ, молодь храму святого Василія Великого відпочила на таборі «Літо з Богом» на березі озера Світязь. Програма табору була яскравою та цікавою.

 

Гарна погода, багато дітей, багато дитячих усмішок і ще багато чого цікавого було в дні, коли на парафії бл. Миколая Чарнецького відбувалися «Канікули з Богом». А відбувалися вони з 10 – 16 липня.