Ось і настав довгоочікуваний час, час коли здійснюються дитячі мрії. До дня Святого Миколая БФ «Карітас-Дубно» готувався задовго до приходу Святого Миколая. Ще у місяці жовтні було оголошено конкурс на кращий малюнок. Переможцем став Якубов Ярослав (учень Дубенського інтернату), його малюнок став логотипом цьогорічної акції.
ФОТОРЕПОРТАЖ

Завдяки працівникам центру СССДМ ми отримали листи від дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з кризових сімей та дітей які були переселені з інших областей України. Також листи до Святого Миколая писали дітки молодших класів з Дубенського інтернату. Діти з запалом писали листи до Святого Миколая. У листах просили про мир і спокій в Україні, здоровя для себе і своїх рідних і звичайно не забували про свої мрії. Листи із дитячими проханнями були розповсюджені через редакцію тижневика «Дзеркало Плюс», соціальні мережі. Усім кому небайдужа доля маленьких діток ставали Миколаями і здійснювали дитячі бажання. Цими добродіями стало багато дубенчан, а також люди із різних куточків України. Приємно, коли не байдужа доля цих діток і для наших дітей, а саме школярів із НВК "ЗНЗ-ДНЗ" (школа №4). Від них ми отримали багато мяких іграшок. На допомогу нам поспішили і наші місцеві добродії: «Аметист Плюс», «Солодкий Дім», які подарували солодощі маленьким мрійникам. А Львівське видавництво «Свічадо» подарували часописи «Зернятко» і «Сто талантів».

18 - го грудня Святий Миколай разом із працівниками Карітасу та із працівниками Дубенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вручили подарунки дітям-інвалідам, відвідуючи кожна дитину у її домівці. Цього ж дня Миколай відвідав усіх діток з Дубенського інтернату. Допомагали Миколаєві також брати семінаристи із Тернополя, які своїм співом під супровід баяну придавали величності і святковості під час вручення подарунків.

19 - го грудня в приміщенні міської ради відбувся урочистий захід до дня Святого Миколая. Захід організувала  служба Дубенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Участь у заході взяли діти із дитячого садочку №4, студенти коледжу РДГУ, та студенти Дубенського коледжу культури та мистецтв. Для діток проводилися різні ігри, кожна дитина мала змогу Миколаєві розказати віршик за що отримувала подарунок від Святого Миколая.

Цього ж дня у вечері ми відвідали Вербський інтернат, але не самі. Ми долучилися із своїми подарунками до членів ДМГО «Національний Альянс». Енергійна молодь Альянсу підготувала солодкий стіл для діток. Цікаві очі малечі слідкували за кожним рухом і з радістю приймали подарунки.

Ось так пройшло свято Святого Миколая. Загально акція охопила біля 400 осіб.

Складаємо щиру подяку усім хто долучився до доброї справи. Тут справджуються слова:  «Коли спорожнюєш руку – наповнюєш серце». Тож бажаємо, щоб Ваше серце було завжди наповнене радістю, миром, любовю і щоб над нашою Україною було мирне небо чого найбільше ми прагнемо.

Бажаємо усім щасливого Нового Року та Веселих Різдвяних свят. Хай кожен день у Новому Році буде прожитий  в мирі і в любові до Бога і до свого ближнього.