У мальовничому куточку Волині, на березі озера Пісочне, проходить родинна реабілітація учасників АТО 2017. Ця зустріч відбувається уже втретє у санаторії «Лісова Пісня» під гаслом «Дружна родина – сильна країна». Важливим аспектом є те, що військовослужбовці мали змогу перебувати на відпочинку не самі, а в родинному колі: разом зі своїми дружинами та дітьми, а також із побратимами.

Відпочинок у тихому, спокійному місці, подалі від війни, допоміг подолати страх, напруження, усе негативне, що породжує війна в серці людини. Присутність військового капелана о. Сергія сприяла також духовному відновленню учасників.

З родинами працювали кваліфіковані психологи пані Ірина та пані Юлія. Керівником проекту є пані Вікторія. Також військовослужбовців відвідав владика Йосафат Говера, екзарх Луцький УГКЦ разом з іншими священиками. Родини спілкувалися з владикою, ділилися своїми потребами та переживаннями.

Усі учасники щиро вдячні за організацію  та підтримку заходу, адже дійсно почуваються тут не відкинутими, а потрібними. Жорстока війна намагалася понівечити людські тіла і душі, але не змогла знищити великого серця, яке після цього здатне любити ще більше.