Молодь Луцького екзархату мала чудову нагоду відпочити у мальовничих Карпатах у м. Яремче, що на Івано-Франківщині. Отримавши архієрейське благословення владики Йосафата, всі разом вирушили з Луцька до місця призначення. Атмосфера була чудова, адже свіже карпатське повітря, мальовничі краєвиди прогнозували незабутні враження та гарний відпочинок.

Провадили табір брати семінаристи з Дрогобицької семінарії та аніматори на чолі з керівником табору о. Володимиром Уляном. Усіх учасників об’єднали у три групи, де вони мали змогу слухати науки братів семінаристів та змагатися у командах на веселих забавах. Разом співали, готували цікаві сценки, ходили у гори, у зоопарк, до водоспаду Прибій. Найбільше мабуть запам’ятався вечір біля ватри з піснями під гітару та іграми. В таборі були присутні медики,  які провели цікаву бесіду про першу домедичну допомогу. Всі учасники виявилися дуже творчими і веселими, тому гарно знаходили спільну мову і подружилися. 2017 рік присвячений пам’яті Йосипа Сліпого, тому наш табір проходив під гаслом «Великого бажайте», як навчав нас цей великий муж церкви.  Керівники табору провели опитування учасників з метою вдосконалення таборів на майбутнє. Молодіжна комісія планує придбати гарний спортивний та озвучувальний інвентар для того, щоб наші табори були ще кращими.

Висловлюємо щиру подяку екзарху Луцькому преосвященнішому владиці Йосафату, усім жертводавцям та волонтерам за допомогу у проведенні цього чудового відпочинку для української молоді.

ФОТО