З 15 по 17 вересня відбувся другий тур реколекцій для подружніх пар Луцького Екзархату, який з благословення Владики Йосафата організували згромадження сестер Божого Провидіння.

В реколекціях взяли участь подружні пари з Луцька, Нововолинська, Ковеля, Старої Вижівки та Положева. Як і в першому турі приїхали разом з дітьми, дозвіллям яких опікувалися сестри.

Під духовним проводом отця Андрія Коваля, сім’ї провели ці дні в молитві, поглиблюючи свої знання про духовне життя в родині, подолання труднощів та виховання дітей.

Не бракувало також дозвілля. Час провели весело та з користю. Кожен бажаючий спробував покататися верхи на коні. А на світанку грибники ходили в ліс по гриби.

Від’їзджали з сумом та бажанням зустрітитися якнайшвидше.

Фото

Публікуємо враження учасників.

 

Щиро дякуємо Вам за чудово проведений час, чудові реколекції. Побувавши вдруге на сімейних реколекціях ми ще більше збагатилися знаннями про Бога, про відносини між чоловіком, жінкою та дітьми.

Бажаємо, щоб таких зустрічей було якнайбільше. Дякуємо за те зерно, що ви посіяли наших серцях. Нехай воно проростає любов’ю до Бога, терпеливістю, щедрістю та милосердям.

   З повагою, родина Сушинців, Стара Вижівка.

  

Дорогі наші отче Андрію та сестри!

Щиро вдячні Вам за гарно організовані реколекції  для нас. Ми цього дуже потребували. Отримані досвід та знання змінять наше життя на краще! Завдяки Вам ми більше наблизились до Бога.

Сподіваємося, наша зустріч не була останньою. До нових зустрічей!

   З повагою сім’ї Дорош та Писарець.

  

Шановний о. Андрію та дорогі сестри! Дякуємо Богу за можливість бути на цих реколекціях. Вони були дуже очікуваними. В кожній родині час від часу виникають деякі суперечки та непорозуміння, а такі зустрічі дають можливість відкрито поговорити про Бога та один з одним. Цей час, проведений разом, дав розуміння, що ми на правильному шляху, треба тільки не зупинятися, з вірою йти по життю та довіряти Богу. Нову інформацію, що отримали тут, використаємо у повсякденному житті.

Ще раз дякую, що ми стали ближче до Бога та один до одного. Будемо завжди раді продовжувати з традицією такі зустрічі.