АНОНСИ

Кожного року в очікуванні на прихід Нового Року і свята Різдва Христового кожен, у свій спосіб, намагається створити особливу атмосферу свята, прикрашаючи свої домівки і місця праці, храми і площі міст в такий спосіб, щоби все навкруги нагадувало про те, що очікуємо на щось незвичайне, таємниче і прекрасне. На превеликий жаль, часто, при цьому, на «ешафот моди та споживацтва» ставимо мільйони дерев і завдаємо болю та шкоди Божому створінню – природі.


3 грудня у монастирі оо. Василіан у м. Луцьк відбудеться формаційна зустріч для членів парафіяльних рад у Луцькому екзархаті.

День Миколая Чудотворця – довгоочікуване свято, адже цей день завжди приносить багато радості. Святого Миколая найбільше чекає малеча, яка мешкає в дитячих будинках та інтернатах. Більшість з цих діток - сироти, або позбавлені батьківської опіки (соціальні сироти). Серед них є також безпритульні та бездоглядні діти, тобто з вулиці, тому в них немає можливості звернутися до когось зі своїми мріями. Не є таємницею те, що побажання цих діток не можуть здійснитися без нашої спільної допомоги.

УВАГА! Розпочався VІ-ий Всеукраїнський конкурс «Відповідальність за створіння». На переможців чекає СУПЕРПРИЗ
В рік Милосердя, Бюро УКГЦ з питань екології проводить Всеукраїнський конкурс «Відповідальність за створіння» під гаслом «Милосердні як Отець».
Починаючи з 2011 року Екобюро щорічно проводить цей конкурс задля популяризації екологічно-екуменічного свята – Дня Бога Творця, який всесвітня християнська спільнота відзначає 1/14 вересня як день молитви та відповідальності за природне довкілля.

14-16 жовтня відбудуться реколекції для подружніх пар Луцького екзархату УГКЦ
Які організовує Згромадження сестер Божого Провидіння.
Запрошуються всі бажаючі подружні пари, що бажають духовної віднови та християнського
відпочинку для всієї родини. 
Місце проведення: Відпочинково-реколекційний Центр Замлиння (с. Замлиння Любомльський район Волинська область).
Пожертва 350 гривень з родини. ( Проживання, харчування та доїзд)
Є можливість брати з собою дітей різного віку, навіть найменших. Під час реколекційних наук дітками будуть опікуватися сестри.
Виїзд автобусом з Луцька 14 жовтня о 16.00.
Повернення 16 жовтня вечір.
Тел для запису 097 444 18 66