18 березня 2016 року у Майданеку біля Любліна (Польща) відбуватиметься традиційна проща молоді та вірних-католиків з Польщі та України, присвячена мученицькому подвигові блаж. свщм. Омеляна Ковча.
В цей Ювілейний рік Божого милосердя жертва Блаженного отця Омеляна стає ще більш промовистою, бо виражає найвищий ступінь милосердя, а саме – віддання самого себе з любові до ближнього. Щоб підкреслити цей внутрішній зв'язок з Божим милосердям, який так виразно проявився в життя о. Омеляна, цьогорічна проща до Майданеку буде включати також відвідини нашого храму в м. Ярослав та поклоніння чудотворній іконі Богородиці «Милосердя двері», що дасть можливість кожному паломникові отримати повний ювілейний відпуст.
У додатку можна ознайомитися із детальним маршрутом прощі. Просимо звернути увагу, що маршрути прощі є два, кожен з них коштує по різному і прочанам дається можливість вибрати маршрут. котрий найбільше відповідатиме йому.
Окрм цього звертаємо вашу увагу, що витрати на виготовлення візи та послуги центру не є враховані. Слід врахувати, що виготовлення візи займає деякий час, а тому слід діяти дуже швидко, бо до прощі залишилося не так багато часу.
За додатовою інформацією та із організаційними питаннями просимо звертатися до отців-настоятелів ваших храмів.
Проща до Майданека маршрут 1
Проща до Майданека маршрут 2