УВАГА! Розпочався VІ-ий Всеукраїнський конкурс «Відповідальність за створіння». На переможців чекає СУПЕРПРИЗ
В рік Милосердя, Бюро УКГЦ з питань екології проводить Всеукраїнський конкурс «Відповідальність за створіння» під гаслом «Милосердні як Отець».
Починаючи з 2011 року Екобюро щорічно проводить цей конкурс задля популяризації екологічно-екуменічного свята – Дня Бога Творця, який всесвітня християнська спільнота відзначає 1/14 вересня як день молитви та відповідальності за природне довкілля. Бути відповідальними за Боже Створіння – це ніщо інше, як навчитись тим конкретним способам того, як бути милосердними до природи і наших ближніх в повсякденному житті. Бути відповідальними за Боже Створіння – це навчитись з трепетом і залюбуванням споглядати красу природи, зберігаючи її та всі Божі дари – природні ресурси для теперішніх і прийдешніх поколінь. Бути відповідальними за Боже Створіння – це конкретними, відповідальними вчинками навчитись прославляти Творця всього сущого.
Мета конкурсу – плекання та поширення свідомості щодо християнської відповідальності за створений Богом світ – природу.
Конкурс проводиться у п’яти номінаціях: молитва, вірш, проповідь, роздуми-катехиза та малюнок (письмові роботи обсягом не більше 2 ст. А4, шрифт TimesNewRoman, кегль – 14, інтервал 1,15).
Умови конкурсу:
1.Тематична відповідність: авторські роботи (без плагіату) мають бути логічно довершеними і виражати свідомість християнської відповідальності за природу та значення Божого Милосердя для порятунку створеного Богом світу.
2. Мають бути чітко вказані:
- назва номінації;
- назва роботи;
- прізвище та ім'я;
- адреса;
- телефон;
- вік та рід заняття (учням потрібно вказати школу і клас);
- священикам необхідно вказати єпархію та парохію.
3. Надсилати оригінальні авторські роботи не більше однієї в окремій номінації.
4. Роботи потрібно надіслати до 17 жовтня 2016 р. за адресою:
Бюро УГКЦ з питань екології
вул. Гарбарська, 22
76019, м. Івано-Франківськ
або E-Mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Автори трьох найкращих робіт у кожній номінації будуть відзначені грамотами та отримають цінні екологічні нагороди, які дозволять їх власникам провадити життя більш дружнє до створеного світу, а кращі роботи будуть надруковані окремою збіркою і стануть підручним матеріалом для екологічної освіти.
Серед усіх переможців представлених номінацій буде розіграно суперприз (електричний велосипед).
До участі у конкурсі запрошуються всі бажаючі: незалежно від віку, роду діяльності чи конфесійної приналежність.