День Миколая Чудотворця – довгоочікуване свято, адже цей день завжди приносить багато радості. Святого Миколая найбільше чекає малеча, яка мешкає в дитячих будинках та інтернатах. Більшість з цих діток - сироти, або позбавлені батьківської опіки (соціальні сироти). Серед них є також безпритульні та бездоглядні діти, тобто з вулиці, тому в них немає можливості звернутися до когось зі своїми мріями. Не є таємницею те, що побажання цих діток не можуть здійснитися без нашої спільної допомоги.
ОБФ «Карітас-Волинь» щороку організовує благодійну акцію «Святий Миколай іде до дітей-сиріт». Метою цієї благодійної ініціативи є приготування до дня святого Миколая подарунків дітям, які проживають в інтернатах та дитячих будинках, а також забезпечення їх речами першої необхідності. Варто зазначити, що завдяки допомозі приватних осіб, родин, студентів, організацій, підприємців, керівників та колективів підприємств, які приєдналися до благодійної ініціативи, у 2015 році акцією було охоплено 390 дітей-сиріт.
Цьогорічна акція буде спрямована на підготовку подарунків для:
  • дітей-сиріт, які проживають в інтернатах смт. Іваничі та смт. Рожище,
  • дітей, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному центрі Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання,
  • дітей загиблих учасників АТО Волинської області. 
Не є таємницею те, що побажання хворих діток та малечі, яка позбавлена батьківської опіки, не можуть здійснитися без нашої спільної допомоги та підтримки. Кожен з цих дітей, що опинились у кризовій життєвій ситуації, є сповнений віри в Божу і людську доброту. І завдяки нашій спільній опіці вони можуть переконатися в цьому – оточуючі їх люблять і не залишать в біді!
Тому закликаємо усіх небайдужих долучитися до цієї благодійної акції!

СТАТИ ПОМІЧНИКОМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ МОЖНА В ТАКИЙ СПОСІБ:
- взяти лист, який написала дитина до Святого Миколая та організувати адресний подарунок за цим листом;
- придбати речі або продукти харчування, які можна було б подарувати діткам (солодощі, фрукти, канцелярія, книги, іграшки, засоби гігієни, одяг, взуття, тощо);
- надати благодійну пожертву;
- стати волонтером для проведення акції.
Ознайомитися з листами та принести подарунки можна за адресою:

у Нововолинську:
  • вул. Св. Володимира, 3 (офіс «Карітас-Волинь»),
  • тел. (03344) 63212, 097 144 70 89 (Тетяна);
у Луцьку:
  • вул. Карпенка-Карого, 5 (Монастир Святого Василія Великого УГКЦ),
  • тел. (0332)729 909, 097 504 55 54 (о. Терентій);
 
  • вул. Львівська, 1а (Храм Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ),                                
  • тел. 050 438 11 55 (о. Роман).
 Детальна інформація про цьогорічну та попередні акції за посиланням caritasvolyn.com.ua