Парафія св. Юрія, що у Рівному, відсвяткувала храмовий празник

5 травня, у Томину неділю, на парохії св. Юрія Переможця м. Рівного відбулись урочистості з нагоди храмового свята. Божественну Літургію цього дня очолив преосвященний владика Йосафат Говера, екзарх Луцький. Правлячого архиєрея радісно привітали перед дверима храму наймолодші парохіяни. З владикою співслужив о. Володимир Галатюк, настоятель парохії м. Костопіль, позаяк місцевий настоятель о. Іван Хміль на цей час здійснює капеланське служіння для Національної Гвардії на Сході України.

Святкове богослужіння супроводив чудовим співом парохіяльний хор. Після св. Євангелія преосвященний Йосафат проповідував про увірування апостола Томи, який аж до Індії заніс благовістя про Христа. Також було сказано про віру як джерело надії і любові. Осібно проповідник згадав теж про св. Юрія, який ісповідував Господа аж до мученицького вінця, співставляючи його мучеництво з останніми масовими вбивствами християн у Шрі-Ланці.

По завершенні врочистої Літургії владика Йосафат виголосив належні многоліття і сердечні слова подяки всім парохіянам. Храмові урочистості завершились мируванням з роздаванням артосу і спільним почастунком-фуршетом та приязним спілкуванням біля церкви.

ФОТО

Top