ПАРАФІЯНИ ХРАМУ СВ. ІВАНА БОГОСЛОВА УГКЦ ВІДЗНАЧИЛИ ХРАМОВЕ СВЯТО

Апостоле Христа Бога возлюблений,

поспіши ізбавити людей безодвітних;

приймає Тебе, що припадаєш, той, хто прийняв Тебе, як Ти припав до грудей.

Моли його, Богослове, щоб розігнав хмару поган, що налягає

і проси для нас миру і великої милости

(Тропар, глас 2).

У неділю, 20 травня, парафіяни храму святого Апостола і Євангелиста Івана Богослова УГКЦ у Рожищі відзначили храмове свято. Цього дня до храму прийшло чимало парафіян та гостей. З нагоди храмового празнику вірні на чолі з Преосвященним владикою Йосафатом, молилися за усі українські родини, а особливо ті, що переживають труднощі сімейного життя та мир і спокій в Україні.

О 12:00 розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященний владика Йосафат Говера у співслужінні з священиками Луцького екзархату. У своїй проповіді архиєрей наголосив, що «саме ця парафія має визначного покровителя – апостола і євангелиста Івана Богослова. Він хоч і був наймолодший серед Христових апостолів, але водночас був улюбленим учнем Ісуса Христа, оскільки все життя своє присвятив Христу і проголошенню Христового Євангеліє. Святий Іван Богослов всі свої сили віддав Богові і Церкві». Він той, хто на «Тайній вечері» прилинув до грудей Христа, сидів найближче до Нього і виніс із Христового серця всю любов до Бога і до свого ближнього. «Любіть один одного» – про це він часто наголошував у своїх науках. Тією любов’ю він жив сам і запалював серця інших. Тієї любові потрібно й нам», – наголосив проповідник.

На завершення Архиєрейської Божественної Літургії усі присутні занесли молитву за Україну «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», після чого владика Йосафат уділив молільникам архиєрейське благословення і привітав отця Сергія Василіва, настоятеля храму, зі святом та висловив йому щирі слова вдячності за його невтомний труд і побажав звершити задумані добрі наміри.

Після Божественної Літургії відбувся Чин освячення води, а відтак Преосвященний владика Йосафат окропив нею усіх присутніх. Завершилися святкування спільною святковою трапезою.

Top