Подарунки від святого Миколая та його помічників для вихованців Головненської школи-інтернату

Після відвідин діток з Іваничах святий Миколай та його помічники вирушили до Головненської спеціалізованої школи-інтернату (заклад знаходиться у с. Головно, Любомльського р-ну, Волинської обл., протягом останніх років у школі навчаються та проживають діти-сироти з помірною розумовою відсталістю, складними випадками діагностики, з хворобою Дауна і ін.). Вихованці цього закладу також писали листи до небесної канцелярії, адже кожна дитина з нетерпінням чекає приходу святого Миколая. Не є таємницею те, що побажання дітей, які позбавлені батьківської опіки, не можуть здійснитися без нашої спільної допомоги та підтримки.

Завдяки пожертвам небайдужих людей вдалося підготувати адресні подарунки для 158 діток. Малеча просила у Чудотворця солодощі, фрукти, матеріали для творчості, іграшки, прикраси для волосся тощо. Були також листи, в яких діти мріяли про одяг, взуття, засоби гігієни, а маленькі модниці – про парфуми. До проведення благодійної акції долучилися не тільки наші співвітчизники, але й небайдужі люди з Німеччини та Бельгії. Допомогу у проведенні акції надали фармацевтична фірма «Дарниця», компанія «Тигрес», компанія «РОСА», фірма «Корвет. Світ канцелярії. Офіс-Центр», жертводавці з Луцька та Нововолинська.

Завітав Святий Миколай до Головненської школи-інтернату разом з директором ВОБФ «Карітас-Волинь» о. Володимиром Кметем, працівниками фонду та учнями недільної школи парафії Святих апостолів Петра і Павла УГКЦ у Нововолинську, які підготували для діток театральне святкове дійство. Дітлахи радо зустрічали гостей ще на подвір’ї закладу. Після чого усі зібралися в актовій залі. Як зазначив о. Володимир Кметь, День Миколая Чудотворця першим приходить до нас, як добра зимова казка, сповіщаючи про наближення Різдва Христового. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя. Українці люблять Святого Миколая як мудрого покровителя та наставника, шанують його за доброту та любов до дітей. Священик побажав малечі щоб разом з омріяними подарунками Божий угодник приніс для всіх Господнє благословення, здоров’я та щасливу долю.

ВОБФ «Карітас-Волинь» щиро дякує усім добродіям, які допомогли святому Миколаєві здійснити дитячі мрії! Завдяки Вам дітки отримали не лише подарунки, але й тепло і любов з якими ви їх готували!

ФОТОЗВІТ

Top