Празник Благовіщення Пресвятої Богородиці у Старій Вижівці

Старовижівчани відсвяткували престольний празник Благовіщення Пресвятої Богородиці святково і з гарним настроєм, адже сам Господь поблагословив цей день чудовою погодою. Урочисту Літургію було перенесено на світлий понеділок, щоб більше охочих могли взяти участь у святкуванні.

Святу Літургію очолив владика Йосафат, екзарх Луцький. На свято також прибули отці з Ковеля – о. Михайло, Шацька – о. Богдан, Рожищ – о. Сергій. Брати семінаристи, які приїхали на великодні місії, прикрасили свято співом.

У своєму пастирському слові владика наголосив на повній відданості Богородиці Божій волі. Її відповідь «так» Господеві дала змогу всьому людству отримати спасення, адже саме через Богородицю Христос приходить у світ. Часто ми люди так сильно прагнемо виконувати свою волю, що не хочемо помічати , що до нас промовляє Господь. І тим самим намагаючись бути щасливими є нещасними, бо хто зможе осягнути повноту щастя без Бога!

Привітав громаду зі святом представник влади – заступник голови райдержадміністрації Петро Федорович Філюк.

Після освячення води всі парафіяни і гості свята разом із духовенством мали нагоду почастуватися святковим обідом біля церкви, поспілкуватися та ще раз привітати один одного зі святами.

Юлія Улян

Top