Про євангелізацію та сучасні засоби комунікації говорили у Луцьку в рамках інституту постійної формації духовенства

Яка мета присутності духовних осіб у соціальних мережах? Як правильно формувати свою думку та отримувати бажаний результат від віртуального спілкування? Як поводитися у інформаційному світі, щоби досягти поставленої мети? На ці та багато інших питань сьогодні у Луцькому монастирі отців-василіян намагалися відповісти священослужителі Луцького екзархату, котрі зібралися на чергову зустріч інституту постійної формації.

Модератором та головним спікером була п. Олена Кулигіна, котра і поділилася своїм багатим досвідом у сфері релігійної комунікації. Визначення мети присутності в інтернеті і соц. мережах та окреслення бажаного результату із застосуванням правильних інструментів є запорукою успішності донесення інформації до широкого кола читачів. Соціальні мережі та сучасні засоби комунікації не тільки стирають кордони та нівелюють відстані, що дає нові можливості для євангелізації, катехизації та участі у суспільному житті, а і накладають відповідальність за контент, котрий поширюють духовні особи.

Після цікавої лекції духовенство попрацювало також над вирішенням поточних питань з духовно -пасторального життя екзархату.

Top