Різдвяна вистава на парафії Святих Апостолів Петра і Павла у Нововолинську

14 січня після Божественної Літургії, учні старшої групи парафіяльної недільної школи порадували присутніх виставою «Ніч перед Різдвом». Головна тема вистави – традиції святкування Різдва Христового в українському селі. Тому, окрім цікавих та веселих театральних сюжетів, дійство було наповнене колядками, щедрівками та щирими віншуваннями у виконанні юних акторів, бо свято Різдва ніколи не проходить без традиційних колядок, які передаються з уст в уста вже сотні поколінь. Всі діти старанно виконували свої ролі, щоб місія була успішною. Присутні у храмі із захопленням спостерігали за дійством та колядували разом із акторами.

Парох о. Володимир Кметь подякував дітям за чудове виконання вистави і зазначив, що Різдво – це свято, яке найбагатше традиціями. Колядування, щедрівки та віншування – невід’ємні звичаї в часі різдвяних свят. На жаль, сучасна молодь і діти часто ними нехтують. Тому ми повинні відроджувати наші давні українські традиції та залучати до них молодь. Учасникам вистави та усім присутнім в храмі о. Володимир вручив солодощі та подарунки від благодійного фонду «Карітас-Волинь».

Велика подяка усім, хто підтримав це дійство і колядував разом з юними акторами. Нехай у кожного  у серці залишаться теплі спогади про різдвяні свята і тих, хто робить їх ближчими і відкриває чарівність і безкінечну Божу любов до усіх людей і українського народу, зокрема. Нехай новонароджений Спаситель зішле на всіх свої ласки і обдарує сторицею! Христос рождається! Славімо Його!

ФОТОЗВІТ

 Повідомила Тетяна Чмух

Top