Рожищани здійснили паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері

Вже не перший раз паломники з Рожища  на чолі з отцем Сергієм Василівим, настоятелем парафії св. Івана Богослова, УГКЦ,  здійснили паломництво до українського Люрду, чудотворного місця в Тернопільській області – с. Зарваниці, де в ХІІІ ст., ченцеві, який  чудом зберіг своє життя після нападу монголів, з’явилася Богородиця, а рани монаха були зцілені водою з цілющого джерела. Люди, які почули про чудо почали приходити до Зарваниці, благаючи у Матері Божої заступництва, і сьогодні припадають до стіп Марії у надії на скору поміч.

Цьогорічна проща відбулася 29 вересня та мала молитовний намір за мир  в Україні  та наші українські сім’ї і їх збереження.  Близько 50 прочан, серед яких і маленькі діти і люди поважного віку, не зважаючи на труднощі та терпіння в дорозі, прибули до Зарваниці, де взяли участь у Божественній Літургії, пройшли Хресною дорогою Ісуса, помолились в місці, де нині знаходиться копія споруд з Святої Землі, Українського Єрусалиму, скупалися в купелі святої Анни та в гарячій молитві приклонилися перед чудотворною іконою Матері Божої Зарваницької в парафіяльній церкві Пресвятої Трійці.

Уже минуло чимало століть, коли Зарваниця стала джерелом Божої ласки, духовною пристанню для багатьох людей, де через заступництво Пресвятої Богородиці, джерельна вода омиває і зцілює тіло і душу паломників. Це місце по-особливому намолене. Не одна людина віднайшла тут свій душевний мир і спокій, застановилася змінити життя, зцілилася… Дякуємо Господеві за можливість бути тут…

ФОТО

Василів Христина

Top