Спортивні змагання в Ковелі

З нагоди 10-ої річниці відновлення структур Луцького екзархату, в Ковелі, при монастирі бл. Миколая Чарнецького, відбувся футбольний та тенісний турніри. З цієї нагоди до нас приїхали діти зі своїми парохами або ж батьками. Приїхали спортсмени з с. Положева, з о. деканом Богданом Іващуком, Володимир-Волинського, з о. Марком Максимовим, Луцька, з о. Володимиром Маркевичем,  Дубна, з о. Романом Бобесюком, смт. Стара Вижівка з п. Юрієм Сушинцем і Ковеля з його монашою спільнотою.

За головний приз футбольного турніру кубок бл. Миколая Чарнецького, змагалися команди: «8 Блаженств» з Ковеля, «Карітас – Дубно»,  «Веселі смайлики» з с. Положево та збірна, яка складалася з інших парафій під смачною назвою «Вінегрет». В дружній боротьбі головний кубок і приз виборола команда «Карітас-Дубно», парафії Вознесіння Господнього,  з головним тренером, о. Романом Бобесюком. Кращим бомбардиром, з 9-ма м’ячами, став гравець тієї ж команди.

Опісля відбувся також турнір по тенісу. І тут головний приз, на шиї переможця Романа Маркевича, поїхав до Луцька, на парафію св. Архистратига Михаїла в супроводі о. Володимира Маркевича.

Ісус Христос казав: «Де двоє або троє зібрані в моє ім’я, там Я серед вас», Мт. 18,20. Сьогодні ми були тою спільнотою, навколо нашого Господа як у церкві, так і поза нею.

Велике спасибі всім дітям та їх парохам (і парфіянам які  їх представляли), за участь в цих спортивних змаганнях, місцевій спільноті «8 Блаженств» за допомогу в створенні гостинної атмосфери, а також вболівальникам.
 

ФОТОЗВІТ

Top