Священики Луцького екзархату взяли участь у десятій ювілейній прощі духовенства до Перемишлян

22 травня 2019 р. Б. у м. Перемишляни відбулася десята ювілейна проща духовенства до місця служіння покровителя священослужителів блаженного Омеляна Ковча. Цьогорічну прощу очолив Блаженніший Святослав, Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви у співслужіння владик Синоду та численного духовенства, котре прибуло на це особливе моління.

У слові до присутніх Блаженніший наголосив на необхідності молитися за добрих священослужителів: “Моліться за священиків, бо їм важливо відчути любов та підтримку мирян”.

«Для того, щоб гідно вшановувати кожного святого, ми вшановуємо його мощі. А ви знаєте, який є спосіб вшанування мощей о. Омеляна Ковча? Це є попіл з крематорію Майданека. Мені доводилося передавати ці мощі. Це щось унікальне. У цих мощах ми можемо побачити ікону його життя: все те, що він робив, було так перемішане з життям тих, до кого його послав Господь Бог, що навіть його прах є перемішаний з прахом тих, кому він до останнього свого віддиху служив. І цей порох свідчить нам про цього великого мученика», — підкреслив Глава УГКЦ.

На закінчення прощі після спільної світлини священики отримали подарунок від Блаженнішого – книги, серед яких “Діялог лікує рани” його авторства.

Top