Свято Миколая для діток Рожищенського інтернату

Кожна дитина з нетерпінням чекає подарунків від святого Миколая. Серед таких діток і вихованці Рожищенського інтернату, які також писали листи з бажаннями до небесної канцелярії. Саме у Рожище вирушив Святий Миколай та його помічники після відвідин дітей з Головненської школи-інтернату. Зустрічали довгоочікуваних гостей малеча, адміністратор місцевої парафії УГКЦ о. Сергій Василів та керівництво закладу.

Завдяки допомозі та підтримці небайдужих людей, які відгукнулися на благодійну акцію від ВОБФ «Карітас-Волинь» «Святий Миколай іде до дітей-сиріт» подарунки отримали 855 вихованців закладу. Директор благодійного фонду о. Володимир Кметь привітав діток з святом, розповів про життєвий шлях Миколая Чудотворця та побажав завжди наслідувати Божого угодника. Учні недільної школи парафії Святих Апостолів Петра і Павла  порадували присутніх казковою виставою, опісля якої святий Миколай вручив кожній дитині омріяний подарунок. Дітки, в свою чергу, розповідали вірші, промовляли молитви та співали пісеньки. Дитячому щастю і радості від отриманих дарунків не було меж. Малеча та адміністрація закладу подякували святому Миколаєві та його помічникам за візит і щедрі подарунки.

Від щирого серця дякуємо усім помічникам святого Миколая – Наталії Данн та численним благодійникам з Німеччини, які вже другий рік поспіль дарують подарунки нашим українським діткам. Подяку адресуємо працівникам фармацевтичної фірми «Дарниця», компанії «РОСА» та добродіям з Луцька та Нововолинська, адже саме Ваші чуйне серце та милосердя допомогли здійснити дитячу мрію! Нехай добро, яке Ви робите для ближнього, повертається Вам сторицею.

ФОТОЗВІТ

Top