Святий Миколай завітав до діток Іваничівського інтернату

З великим нетерпінням очікували свята Миколая вихованці Іваничівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Дітки, які навчаються і проживають в цьому закладі – круглі сироти і соціальні сироти (їх батьки позбавлені батьківських прав). Листи цих дітлахів надійшли до канцелярії святого Миколая у благодійний фонд «Карітас-Волинь». Усі листи написані з великим бажанням отримати тепло і любов, привернути до себе увагу оточуючих. Дітки мріяли отримати від Чудотворця солодощі, фрукти, іграшки, розмальовки, олівці, фломастери, книжки та шкільне приладдя. Завдяки допомозі благодійників омріяні подарунки отримали 92 учні школи-інтернату.

Того святкового дня дітлахи чекали на святого Миколая в актовій залі закладу. З’явився Чудотворець разом з директором ВОБФ «Карітас-Волинь» о. Володимиром Кметем, працівниками фонду, учнями недільної школи парафії Святих Апостолів Петра і Павла УГКЦ у Нововолинську і, звісно ж, з великим мішком довгоочікуваних подарунків. Спочатку до дітей з привітальним та повчальним словом звернувся о. Володимир, який розповів про життя святого Миколая та про його добрі діла для людей, про важливість наслідування вчинків Божого угодника. Священик закликав діток бути чемними, поважати старших і творити добро. Потім учні недільної школи з Нововолинська підняли присутнім настрій виставою, а самі вихованці закладу подарували чудовий концерт. Опісля сам Миколай розпочав вручення подарунків. Дитячій радості і захопленню не було меж. Малеча тішилася як від отриманого дарунка, так і від того, що сам Чудотворець завітав до них. На завершення свята усі діти разом з Миколаєм та гостями заспівали традиційну пісню «Ой, хто, хто Миколая любить».>

До підготовки подарунків дітям з Іваничівського інтернату долучилися працівники фармацевтичної фірми «Дарниця», колектив мережі аптек «Подорожник-Волинь», торговельний центр МЕТРО «Бери-вези» у Луцьку, компанія «РОСА», добродії з Бельгії, Луцька, Нововолинська, парафіяни парафії Святих Апостолів Петра і Павла. ВОБФ «Карітас-Волинь» щиросердечно дякує усім благодійникам, які допомогли  здійснити дитячу мрію! Нехай щедрий Господь винагородить Вас сторицею!

 

ФОТОЗВІТ

Top