Ти виткав мене в утробі матері моєї… (Пс. 139)

З благословення преосвященного вл. Йосафата (Говери), екзарха Луцького, лікарі, подружні пари та волонтери, що хотіли би бути в місії України за життя, пройшли духовну обнову – семінар у Меджугор’ї (Боснія і Герцоговина) з 9 – 12 травня 2018 р. Це є лікарі акушер-гінекологи з міста Сарни, Протасова Оксана та її колеги Горчик Раїса і Вишневська Тетяна. З міста Ковеля були парафіяни храму Блаженного Миколая Чарнецького,  Андрій Гуска завідуючий реанімаційного відділення ковельської районної лікарні, та Оксана Гуска, акушер-гінеколог, тепер викладач ковельського медичного училища. Провідником міжнародного семінару був о. Дамір і його головною темою були слова з євангелії від Луки 24, 45: «Тоді відкрив їм розум, щоб вони розуміли Писання». О. Дамір, ОФМ за допомогою Божого об’явлення (Святого Письма) відкрив слухачам значення дару людського життя, яке прийняв сам Син Божий, з яким він з’єднав себе назавжди і через яке Він кличе нас щоби ми через наше навернення та віру у Нього поєднали наше людське життя, з життям Сина Божого. Надзвичайно цінним було представлення п. Оленою ГО «Місія в Україну» (Рух за життя), яка дуже успішно діє на рівні цілої України і за час перебування п. Олени на семінарі ми отримали радісну звістку, що її колеги врятували 10 дітей, яким загрожувала небезпека аборту. Нижче подються дані головних офісів у містах Житомир, Вінниця, м. Новоград-Волинський та м. Малина, куди можна буде звертатися за телефонами та адресами офісів, для тих хто  бажав допомагати рятувати зачате, але ще ненароджене життя.

Програма допомоги включає консультації із запобіганням аборту, профілактика ризикованої поведінки серед молоді та жіночих колективів, підтримка при незапланованій вагітності. Із звіту 2014 року дізнаємося, що було збережено життя 200 дітей, а понад 9 500 студентів прослухали курс занять з профілактики ризикованої поведінки. В служінні «Збережи життя» взяли участь 129 волонтерів, які присвятили 6662 години на служіння. Місія в Україні має свій фонд який є зареєстрований в Міністерстві України з 1998 року. Завдяки послугам фонду: понад 8000 жінок отримали послуги жіночого відділу,  понад 73000 школярів, студентів, батьків та вчителів охоплено програмою профілактики абортів. І якщо ви дізналися, що вагітна та…

  • Рідні і батьки не підтримують Вас…
  • У Вас важке фінансове становище…
  • Ви не наважуєтеся повідомити рідних про свою вагітність і які б вагомі причини у Вас не були, щоб зробити аборт, НЕ ПОСПІШАЙТЕ ПРИЙМАТИ ЦЕ РІШЕННЯ!

Зателефонуйте , щоб отримати пораду, підтримку або те, що потребуєте саме зараз: Наші телефони: 050 546 47 58,    095 1 034 034 (e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com). Facebook: «Сім’я і життя Закарпаття».

ДЗВІНКИ ТА ІНФОРМАЦІЯ ТРИМАЮТЬСЯ У ТАЄМНИЦІ.

Дозвольте Вашій дитині жити!

І вже скоро вона посміхнеться Вам.

Під час семінару ми мали зустрічі і служили сповідями матерям, які втратили своїх синів в АТО та жінкам які втратили своїх чоловіків на війні. Наталя Максимук подарувала їм свої слова та музику, Андрій та Алла Семенюки подякували за дар життя свого сина  у присутності всіх учасників семінару, та висловили бажання захищати життя невинних та беззахисних дітей.

Єромонах Леонід Григоренко, ЧНІ

Top