У Дубно освятили вівтарну частину з іконою св. Шарбеля

4 грудня на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці в храмі Вознесіння Господнього УГКЦ м. Дубно було звершено чин освячення вівтарної частини святого преподобного Шарбеля. З цієї нагоди службу в храмі очолив Владика Йосафат екзарх Луцький у співслужінні отця Андрія настоятеля парафії і отця Григорія настоятеля парафії римо-католиків м. Дубно. У своєму слові владика наголосив на важливості доброго виховання дітей, яке починається ще задовго до народження. Приклади з родинного життя Богородиці і великого уповання сім’ї святого Шарбеля на Богородицю, стали основою для проголошення слова Божого.

Після Літургії було зачитано декрет про призначення отця Андрія Коваля парохом парафії Вознесіння Господнього. Потім було звершено чин освячення ікони святого Шарбеля і вівтарної частини.

Роботи по написанню ікони і різьбі по дереву виконував відомий львівський скульптор Андрій Тирпич. Також в храмі Вознесіння Господнього вже довший час перебувають мощі святого Шарбеля, біля котрих парафіяни вимолюють ласки за його заступництвом.

Більше фото тут

Top