У Луцьку відбудеться перший Молитовний сніданок Волині

1 червня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка    відбудеться перший Молитовний сніданок Волині, приурочений  Міжнародному дню захисту дітей. Захід стане місцем духовного єднання і порозуміння  церковнослужителів, політиків, представників влади, бізнесу  та  громадськості.

Серед запрошених:  урядовці США, організатори молитовних сніданків  в США, народні депутати України, представники релігійних організацій, меценати, бізнесмени, науковці, медики, педагоги, родини загиблих учасників АТО,  прийомні родини, представники будинків сімейного типу, діти-сироти, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час Молитовного сніданку лунатимуть спільні молитви за сиріт, молодь, сім’ю, за нероздільну державу, за Україну та її захисників. Захід  завершиться  виконанням духовного гімну України “Боже, Великий, Єдиний”.

Під час Молитовного сніданку запланований збір коштів  на придбання гемоаналізаторів для потреб дитячих лікувальних закладів з метою раннього виявлення онкологічних захворювань крові.

Члени робочої групи, до якої увійшли радник міського голови Ігор Поліщук, представники Волинської ради церков та  структурних підрозділів міської ради,  спільно готуються до важливого духовного заходу, що вперше відбудеться у нашому місті.  Адже Молитовні сніданки — це та традиція, що входить у наше життя, яка змушує замислитися кожного із нас над тим, що ми робимо сьогодні, як ми живемо, як ми хочемо будувати наше спільне майбутнє. Все, що б ми не планували, будь-які зміни, що дозволяють бути нам успішними, будуть неможливими без духовної сили, віри в Бога та єдності.

Національні молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу. Вже понад 60 років вони проходять у США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великій Британії та багатьох інших країнах світу. В Україні вже розпочато практику Молитовних сніданків на різних рівнях.  Вперше  такий Молитовний сніданок відбувся 21 вересня 2011 року в Києві. Цьогоріч у столиці він буде всьоме. Такі ж Молитовні сніданки відбулися в одинадцяти регіонах нашої держави.

Відділ інформаційної роботи міської ради

Top