Великопосна духовна обнова на парафії Блаженного Василія Величковського у Ковелі

Святі дні Великого посту – це найкращий час для покаяння і навернення життя згідно з Божими веліннями. У Церкві Христовій для цієї мети існує багато засобів, зокрема святі Таїнства Сповіді і Причастя, покаянні молитви та богослужіння, а також духовні вправи – реколекції.
Протягом 16-18 квітня, на завершення п’ятого тижня посту, до першої в історії парафії духовної обнови приступили вірні храму священномученика Василія Величковського, що в Ковелі. На запрошення адміністратора парафії о. Івана Дутки реколекційні науки провадив ієромонах Теодор Лев, ЧСВВ, з монастиря у Володимир-Волинському. Отець-реколектант у проповідях розглядав різні аспекти духовного життя згідно з Божим задумом про наше спасіння, котрий пізнаємо через Святе Письмо. Головною ж темою духовних повчань був дар Божого прощення, який отримуємо у св. Сповіді.
Під час реколекцій парафіяни мали нагоду придбати добру християнську літературу.

Найчисельніше вірні зібрались на духовну науку в неділю. Після Літургії о. Теодор подав усім завершальне благословення та окропив свяченою водою. Також було прочитано молитву на оздоровлення і всі парафіяни прийняли помазання святим єлеєм. На згадку про реколекції отець-реколектант роздав вірним пам’ятні образки. Як вияв вдячності за духовну обнову о. Іван від імені всієї парафії подарував о. Теодору книгу про життя священномученика Василія, його ікону, реліквії та благословенний мощами єлей.

о. Іван Дутка

Top