Великопосна екологічна ініціатива «Екологічне навернення задля порятунку створіння» на теренах Луцького екзархату

Під девізом «Екологічне навернення задля порятунку створіння» проходить Великопосна екологічна ініціатива на теренах Луцького екзархату, яку проводить отець Володимир Лещишин, референт Бюро УГКЦ з питань екології у екзархаті.

В часі Великого Посту, референт відвідав шість парафій екзархату, де разом із вірними молився екологічну Хресну дорогу і, через проповідь, наголошував на необхідності цілісного навернення, яке обов’язково повинно охопити і екологічну складову нашого християнського життя.

Вірні Української Греко-Католицької Церкви міст Дубно, Остріг, Рівне, Здолбунів, Іваничі і Нововолинськ в часі молитви і проповіді роздумували про екологічні гріхи, їх наслідки та про страждання Господа нашого Ісуса Христа за всі гріхи людства. «Кожний гріх, який чинить людина, – це бунт проти Бога і Його любові. Не винятком є і екологічні гріхи. Тому провадячи боротьбу з гріхом, поборюймо і наші екологічні гріхи. Намагаймося так зорганізувати наш побут, щоб у ньому було якомога менше негативного впливу на природу» – наголошував у своєму слові проповідник.

Прощаючись із учасниками екологічної ініціативи, референт заохотив їх не лише самим відмовитись від шкідливих звичок, які завдають шкоди природі, а й бути ініціаторами таких змін у нашому суспільстві. Адже до цього покликані всі християни – бути світлом для світу.

ФОТОЗВІТ

Top