Відбулися реколекції для дружин священників Луцького екзархату УГКЦ

З 25 по 28 червня 2018 року, з благословення преосвященного владики Йосафата Говери, в м. Рівне в Європейському сімейному центрі РКЦ відбулися щорічні реколекції для дружин священників Луцького екзархату УГКЦ. Цього року тему реколекцій «План спасіння через призму Пресвятої Трійці» намагалося донести до слухачів подружжя отця Романа та Христини Братковських,  які здійснюють своє служіння в Донецькому екзархаті УГКЦ. Цікавим був той аспект, що кожний з трьох днів реколекцій намагався відкрити  слухачам таємницю, розуміння, спершу Бога-Отця, тоді Сина і Святого Духа.  Отець Роман наголосив, що Отець є нашим Творцем, Син –  Відкупителем, а Дух Святий – Утішителем. Завдяки реколектантам у нас, направду, склався пазл: від створення світу і до Зіслання Святого Духа, чому це все відбулося і  для чого.  Їмость Христина, натомість, своїми особистими свідченнями, досвідом та добрими порадами  заохотила нас призивати Святого Духа на початку кожної справи, щоб служити людям на парафії з радістю, а не з обов’язку.

Увесь час реколекцій переплітався молитвою, спільним діленням, а діти натомість відпочивали, граючись, із с. Маргаритою та с. Марією зі Згромадження  Сестер Божого Провидіння.

На завершення реколекцій в четвер 28 червня відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, котру очолив екзарх Луцький Кир Йосафат Говера у співслужінні священників екзархату у прокатедральному соборі св. Миколая Чудотворця.  Наш єпископ  під час проповіді наголосив, що ми, дружини священників, маємо, перш за все, бути не слухачами, а виконавцями.

Дякуємо в особливіший спосіб всім, хто спричинився до проведення та організації реколекцій: нашому духовному батьку Владиці Йосафату, священичому подружжю Братковських, сестрам Божого Провидіння та всім іншим, хто допоміг у ції добрій справі.

Христина Василів

ФОТОЗВІТ

Top