“Все, що зробили одному з моїх братів найменших – ви Мені зробили”

З душпастирським візитом до найбільшпотребуючих уваги осіб у м. Дубно завітав настоятель храму Вознесіння Господнього о. Андрій Коваль. У інтернаті для перестарілих та інвалідів відбулася передвеликодня сповідь. Кожен житель цього особливого дому після відповідної підготовки мав можливість приступити до Таїнства Примирення, для того щоб гідно приготуватися до зустрічі з воскреслим Христом.

 “В більшості випадків, цих людей покинули і залишили на самоті… В них можна побачити багато добра, але також відчути смуток і розчарування, співпереживаючи їхні життєві розповіді. …Такі ближні найперше потрібні кожному з нас, щоб через них прийняти від Бога те, що Господь хоче сказати мені. Я вірю, що Господь дуже близько є до таких людей, бо Він сам пережив покинутість і жах самотності. …Наступний Страсний тиждень згадаймо слова Христові на хресті: “Боже мій, Боже, чому Ти Мене покинув”,- і озирнімося, може побачимо сповнення цих слів в особі потребуючої, одинокої, самотньої або просто розгубленої людини…”

Інформаційна довідка

14 березня 2019 року преосвященний владика Йосафат Говера, екзарх Луцький призначив адміністратором парафії Вознесіння Господнього, що у місті Дубно, всечесного отця Андрія Коваля, котрий до цього часу був сотрудником парафії Петра і Павла м. Нововолинськ.

Отець Андрій обійняв уряд адміністратора парафії Вознесіння Господнього після проголошення вакантності, в наслідок переходу на інше служіння о. Романа Бобесюка.

Top