За мир в Україні та в українських родинах: Хресна дорога в Рожищі

Вербна неділя цього року у м. Рожище для громади римо-католицької Церкви була особливою: тут після короткої перерви знову відновилася добра традиція спільної Хресної дороги вулицями міста. Цього року за мир в Україні та в українських сім’ях возносили спільну молитву віряни римо-католицької парафії Преображення Господнього і греко-католицької св. Йоана Богослова та православні вірні. Молебень відбувся за спільною ініціативою о. кан. Романа Бурника, настоятеля римо-католицької парафії, та о. Сергія Василіва, настоятеля греко-католицької парафії.

До молебеню приєдналися священики з інших парафій: настоятель з Олики о. Юрій Погнерибка та настоятель з Торчина о. Олександр Гамалійчук, а також отці греко-католики – митрофорний протоієрей о. Роман Бегей, о. Тарас Омельчук, о. Ігнатій Гвоздик ЧСВВ, о. диякон Олександр Іванко та сестри-монахині Згромадження Божого Провидіння УГКЦ і Згромадження Сестер Бенедиктинок Місіонерок РКЦ.

Хресна хода розпочалася від каплиці св. Йоана Богослова УГКЦ, де о. Сергій Василів закликав усіх присутніх до молитви. Роздуми під час окремих стоянь Хресної Дороги вели почергово усі присутні отці. Багато хто з перехожих на вулицях міста зупинялися і уважно прислухалися до молитви.

Закінчилася хресна хода у костелі Преображення Господнього.
О. кан. Роман Бурник та о. Сергій Василів звернулися до присутніх з щирими словами подяки за спільну молитву. Усі мали нагоду також вшанувати поцілунком реліквії Господнього Хреста.

Джерело: Луцька дієцезія римо-католицької Церкви

Top