Зустріч єпархіальних команд з активізації соціального служіння УГКЦ

16-17 квітня у Брюховичах відбулася чергова зустріч єпархіальних команд в рамках всеукраїнської програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні», в якій взяли участь відповідальний за соціальне служіння в Луцькому екзархаті, директор ВОБФ «Карітас-Волинь», координатор програми о. Володимир Кметь та консультант програми Тетяна Чмух.Дводенний захід проходив у вигляді тренінгів, спрямованих на активізацію громад до соціального служіння в нашій Церкві. Першого дня своїми знаннями щодо натхнення та мотивації тренерських навичок поділився Дмитро Якимець з Майстерні втілення змін «ЯБКО». Також керівник Відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ, віце-президент МБФ «Карітас України» о. Андрій Нагірняк розповів присутнім як бути ефективним тренером для навчання парафіяльних ініціативних груп.

Наступного дня Наталія Шалата і Станіслав Клосовський з Львівської освітньої фундації провели тренінг по організації роботи з парафіяльною громадою, здійснення пасторального планування та SWAT-аналізу.

Окрім навчання, кожна єпархіальна команда представляла реалізацію проекту у своєму регіоні. Учасники ділилися інформацією про проведені заходи, розповідали про свої здобутки, проблеми, методологію роботи, плани, пропозиції, ділилися досвідом.

Повідомила Тетяна Чмух

Top