Черговий «Сад Перемоги» у Луцьку

25 квітня 2023 року Божого у переддень 37 річниці Чорнобильської катастрофи, яка стала найбільшою екологічною катастрофою 20 століття, показавши людству, що ядерна енергія, яка вийшла з-під контролю, не визнає меж і кордонів, завдяки ініціативі Бюро УГКЦ з питань екології та сприянню Луцької міської ради у співпраці з Управлінням парків і скверів м. Луцька було висаджено 29 саджанців фундука у одному з парків міста, поблизу дитячого містечка «Карамелька» та новозбудованого житлового комплексу.

Даний захід організований для того, щоб привернути увагу і вкотре пригадати суспільству про екологічні проблеми нашої планети й шкоду для навколишнього середовища та постійну нову загрозу для них в умовах сучасної війни в Україні з боку росії.

Участь в даному екозаході у рамках безтермінової Всеукраїнської акції «Посади дерево миру» взяли участь екореферент Луцького екзархату УГКЦ о. Ярослав Пелих, директор КП «Парки та сквери м. Луцька» Михалусь Олександр Володимирович та працівники даного підприємства.

В рамках заходу о. Ярослав подякував учасникам акції і звернувся з коротким словом до присутніх, в якому наголосив на важливості бережливого ставлення людства до Землі та нашу відповідальність за Богом створений світ. Також він пригадав, що в умовах війни, коли Україна зазнає не тільки величезних людських втрат, але і екологічних збитків, ми в особливий спосіб маємо пам’ятати, що слід берегти і захищати нашу Землю, тут в себе на місцях.

«Дбаючи про природню красу нашої Батьківщини ми тим самим найперше захищаємо і проявляємо свою любов до неї через ставлення як до ближнього, так і до природи» — підсумував священник.

При кінці заходу Луцький екореферент поспілкувався з дітьми, перехожими і відвідувачами парку та всіма, хто зацікавився даною акцією, даючи відповіді на їхні запитання стосовно посаджених дерев та розповідаючи про ціль і мету даної екоподії в місті.

Loading

Top