Екоакція у навчальному закладі Луцька

24 червня 2022 року Божого, у день вручення випускникам-2022  свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти, за сприяння департаменту освіти Луцької міської  ради,  вдалося реалізувати, до Всесвітнього дня  навколишнього середовища, чергову екологічну місію Екологічного бюро УГКЦ в Луцькому екзархаті.

 Акція проходила на початку урочистої шкільної лінійки на території 27 ліцею Луцької міської територіальної громади під гаслом «Посади Сад Перемоги”, в ході якої вчителями, працівниками ліцею і випускниками, в тому числі з тимчасово окупованих територій, де зараз відбуваються бої, було на шкільному подвір’ї висаджено 20 саджанців фундука барселонського і каталонського.

Захід відбувся завдяки організації та старанням директора даного закладу – Захарчук Вероніки Євгенівни, замісника директора по господарських питаннях Василя Володимировича, вчителів, працівників школи, випускників та їхніх батьків, гостей свята, а також голови Екологічного бюро Луцького екзархату УГКЦ о. Ярослава Пелиха.

Початок насадження нового шкільного саду, як годиться християнам,  розпочали з молитви. Опісля о. Ярослав мав коротке вступне слово привітання і звернення, як і разом пояснення мети і цілі даної екомісії для всіх присутніх на цій події. Священник наголосив на важливості піклування про довкілля і збереження та примноження для наступних поколінь, особливо в цьому часі війни. Як сьогодні ми відносимося до довкілля – так воно завтра і до нас буде відноситися та прогодує та захистить й нас так само.

Наприкінці  вступної промови о. Ярослав прочитав молитву і благословення на насадження нового саду, опісля чого властиво і було висаджено саджанці дерев.

Наостанок референт екобюро побажав кожному присутньому миру, добра та нашої спільної перемоги. А також зустрітися у майбутньому на цьому ж шкільної подвір’ї, але вже не в статусі гостей, біженців чи переселенців, але вже в єдиній мирній Богом даній державі, радіти плодам спільної праці та перемоги і смакувати горішками фундука на своїй землі.

Все є добре, що добре закінчується! У кінці, завдяки сприянню Екологічного бюро УГКЦ,  усіх, хто потрудився над насадженням дерев пригостили печивом і солодкими напоями.

Повідомив: о. Ярослав Пелих,

Референт екобюро Луцького екзархату УГКЦ

Top