«Канікули з Богом» в Ковелі

В період з 11-16 липня при храмі бл. Миколая Чарнецького в Ковелі відбулися щорічний християнський відпочинок для дітей. Цьогорічний табір провадили сестри Божого Провидіння Лукія і Марія. Сестри запропонували дітям поближче познайомитись із святими, які своїм життям можуть багато чого запропонувати нам, людям XX століття. Ці святі і склали тему дитячого табору – «Малі промінчики великої Любові». Враховуючи військовий стан в нашій державі і той факт, що багато наших українців вимушені виїхати із своїх міст і сіл, то кілька дітей з цих сімей також прийняли участь в нашому таборі.

Після щоденної Божественної Літургії діти йшли на катехизацію, яку провадили сестри, приймали участь в різноманітних гуртках які провадили дівчата з молодіжної спільноти «8 Блаженств» і звичайно бавилися ігри. Але «королем» табору мабуть був батут з якого діти «не злізали».

Учасники та організатори дякують Богові за можливість провести ці «Канікули з Богом», а також складають особливу щиру подяку с. Лукії та с. Марії за гарний приклад для дітей.

о. Михайло Гасяк, ЗНІ

Top