Місії на парафії св.Арх.Михаїла м. Луцьк

З 10 по 18 вересня на парафії св.Арх.Михаїла, що знаходиться на вул.Франка 6 в м.Луцьку, відбулася Свята Місія. З благословення Преосвященного Владики Йосафата (Говери) та душпастирів парафії о.Володимира та о.Богдана Маркевичів прибув єрм.Леонід Григоренко ЧНІ (Місіонер Божого Милосердя).

Кожного дня о 10.00 та 18.00 відбувалися Божественні Літургії, свята Сповідь. Щовечора прихожани мали змогу переглянути духовні фільми, поміркувати над життям святих Філіпа Нері,св.Бернадетти Субіру, св.Джузеппе Москатті. Протягом місій отці відвідували сім’ї парафіян, уділяючи Святі Тайни Оливопомазання, Сповіді і Євхаристії важкохворим, здійснювали благословення домівок. З суботи 16 на неділю 17 вересня парафіяни з отцями взяли участь у всеукраїнській молитві за зцілення сімей та родин алко- і наркозалежних при монастирі Св.Василія Великого.

У неділю, після Божественної Літургії уділений повний відпуст частичкою оригінала Животворящого Хреста Господнього та мощами св.Терентія і Глокирії. Цей повний відпуст всі пожертвували за душі убієнних героїв України, рідних та близьких з родин.

Також отці та батьки загиблого воїна АТО Андрія Герасимчука помолилися біля його могили. Час був проведений не дарма, кожен учасник поставив собі за мету проводити такі зустрічі частіше, щоби молитвою і надалі продовжувати підтримувати духовний вогник любові до Бога, яка має постійно зростати в серцях.(Фил.1,9)

Імость Наталія Маркевич.

ФОТО

Top