Поїздка парафіян монастиря св. Василія Великого, що у Луцьку до “Вовчака” та “Амілі”

  24 вересня 2022 року Божого відбулась поїздка парафіян монастиря св. Василія Великого з метою популяризації родинного християнського дозвілля.

   Україна багата мальовничою природою, працьовитими та креативними людьми, щедрою історичною спадщиною. Ця вся краса знаходиться щодня навколо нас, та не завжди її помічаємо.

   Батьки часто скаржаться на надмірний інтерес до ґаджетів у своїх чад, вузьке коло спілкування та рідкі прогулянки на свіжому повітрі. Тому вирішили поєднати приємне з корисним!

   Спочатку відвідали історико-культурний комплекс «Вовчак», де дізнались багато цінної інформації про УПА, історію незламності українського духу, помолились за Божий мир в Україні, апробували давню зброю та скуштували справжньої повстанської каші.

   В музеї ретротехніки в с. Радовичі діти поринули в історію минулих десятиліть. А на фермі благородного оленя «Амілі» отримали неймовірне задоволення від годування диких тварин.

   В сучасних реаліях позитивне емоційне перезавантаження просто необхідне. Родинне християнське дозвілля дозволяє одночасно поєднати спілкування між сім’ями на парафії, дізнатися історичні цікавинки, згуртувати дітей і дорослих та незабутньо провести час.

Більше фото та джерело тут

Top