Святкування дня пам’яті святого Димитрія Солунського у Турійську

У вівторок 8 листопада в смт. Турійську на місці майбутнього храму святого великомученика Димитрія Мироточця відбулися урочистості з нагоди храмового свята.

Турійська парафія святого Димитрія є однією з наймолодших у Луцькому екзархаті і щойно лише формується. Втім, для парафіяльних потреб вже виділено простору земельну ділянку, на котрій встановлено святий Хрест і приготовано фундамент для будівництва молитовної каплиці. У майбутньому на цій ділянці постане величний храм на честь святого Димитрія.

Святкове богослужіння очолив адміністратор турійської парафії о. Іван Дутка, якому співслужили ігумен ковельського монастиря отців Редемптористів о. Михайло Гасяк, ЗНІ та о. Володимир Улян, адміністратор парафій у Старій Вижівці та Любомлі. Участь у богослужінні взяли парафіяни з Турійська та Ковеля.

Урочиста відправа почалась з акафісту до Солунського великомученика, який було відслужено на фундаменті майбутньої каплиці. Після акафісту біля Хреста звершено мале освячення води, якою окропили всіх молільників, а також і всю навколишню територію. Кожен учасник відправи на згадку про свято отримав пам’ятну іконку святого Димитрія.

Насамкінець з привітальним словом до духовенства і вірних звернувся настоятель о. Іван, котрий щиросердечно подякував усім богомольцям, котрі у цей чудовий погожий день зібрались на прославу Господа та його вірного слуги, великомученика Димитрія. Завершальним акордом святкової відправи стала молитва за нашу багатостраждальну Батьківщину Україну – духовний гимн “Боже великий єдиний”.

Loading

Top