У Луцьку відбувся третій молитовний сніданок

Владика Йосафат Говера та представники духовенства взяли участь у Третьому молитовному сніданку Волині.

Уже традиційно на ньому зібралися місцеві посадовці, бізнесмени, меценати, священники задля того, аби разом помолитися за область та зібрати гроші для неонатального центру Волинського медоб’єднання.

Майже дві сотні волинян зібралися задля спільної молитви вранці 10 вересня.

«Це захід, який об’єднує людей абсолютно різних конфесій, різного роду занять, приналежності до різних релігійних конфесій, об’єднує разом, вони можуть поспілкуватися, вони можуть помолитися», – каже міський голова Луцька Ігор Поліщук.

На думку його заступниці Ірини Чебелюк, спільна молитва є міцнішою, ніж молитва кожного з нас, до того ж вона об’єднує.

Днями Волинська делегація повернулася із Національного молитовного сніданку. Його проводять вже 9 років поспіль у столиці. На Волині традицію молитовних сніданків започаткували у 2018-му.

«Ці майданчики, молитовні сніданки для спілкування. Це і частина духовного збагачення людей, і частина спілкування, якого нам не вистачає, тому що кожен займається своїми справами, і на такі речі нам десь трохи не вистачає спілкування», – каже народний депутат України Вячеслав Рубльов.

«Зрештою тоді відбувається та синергія, коли загальне об’єднання, воно в подальшому реалізується в якісь приємні, гарні речі, в якісь реалізовані справи», – вважає голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

У холі драмтеатру облаштували сцену, де виголошували промови, читали молитви та співали. За столиками зі скромними наїдками спілкувалися та обмінювалися досвідом.

Утім, головна мета – благодійність. На Третьому молитовному сніданку збирали гроші, аби Волинське медоб’єднання захисту материнства і дитинства мало змогу придбати діагностичне обладнання.

За словами директорки Волинського обласного перинатального центру Ірини Горавської, це обладнання дасть можливість проводити амплітудінтегровану інцеколографію дітям, які народилися у важкому стані. І як наслідок – це зменшить захворюваність та інвалідність серед цих дітей.

Наразі зібрані кошти підраховують, опісля їх відразу ж передадуть до неонатального центру медоб’єднання материнства та дитинства.

За матеріалами: 12 канал

Top