У майстерні Родинного дозвілля “Дерево Життя” пройшов майстер-клас “Вервиця для воїна”

 18 вересня знову відчинились двері у Майстерні Родинного Дозвілля Дерево Життя, що діє при монастирі отців-василіян у Луцьку. У цей скрутний для України час, коли кожен прагне зробити усе можливе для наближення нашої перемоги, майстерня теж не могла залишитись осторонь. Тож новий навчальний рік розпочався майстер-класом з виготовлення вервиць для воїнів.

   Чудова родинна атмосфера одразу наповнила приміщення парафіяльної кав’ярні, де відбувався майстер-клас. Час пролетів швидко і непомітно. Вузлики, які спершу здавались незрозумілими до кінця роботи стали зовсім простими. Мисочки з дерев’яними намистинками спорожніли. І ось уже тридцять вервиць, зв’язаних з любов’ю та почуттям глибокої вдячності, чекають зустрічі зі своїми новими власниками.

   Впродовж заняття учасники мали можливість виготовити по дві вервиці: одну для воїна, а другу для себе, аби молитись за воїнів. Це не лише дозволило краще засвоїти техніку виготовлення молитовної зброї, а й спонукатиме більше молитись за наших захисників. Передати військовим вервиці від нашої Майстерні та навчити на них молитись своїх товаришів по службі люб’язно погодився парафіянин храму Василія Великого, воїн Ігор Дмитришин.

Більше інформації та фотоальбом на сторінці отців-василіян у Луцьку

Top