У Майстерні Родинного Дозвілля “Дерево Життя” відбувся майстер-клас із виготовлення ляльки-круп’янички

23 жовтня Майстерня Родинного Дозвілля Дерево Життя знову радо зустрічала усіх охочих наповнити сімейне дозвілля творчим процесом.

Жага перемоги, що переповнює зараз кожного українця, надихнула на проведення цього майстер-класу. То ж ми вирішили поєднати старовинну техніку виготовлення ляльки-круп’янички із запитами сьогодення і присмачивши усе це дрібкою фантазії отримали іграшку Юрчика-козака. Чимало зусиль довелось докласти учасникам цього майстер-класу, аби купка клаптиків тканини, пучечки ниток та кілька жмень гороху перетворились на іграшку. Та жоден не спинився на півдорозі. І після кількох годин спільних зусиль ватага кольорових Юрчиків хвацько протикала списами забарвлених у камуфляж зміїв.

  Вочевидь, чим більше зусиль доводиться докладати для виготовлення іграшки тим більше емоційних спогадів наповнює її, тим ціннішою стає вона для своїх авторів. Та це й не дивно, адже відтак щоразу беручи її до рук можна буде зануритись у спогади про чудово проведений час, ніби почути легкий гамір творчої атмосфери, чиїсь незабутні жарти, відчути легкий аромат чаю та булочок, подумки поринути в теплу родинну атмосферу цих зустрічей.

Більше фото та джерело

Top