У майстерні родинного дозвілля “Дерево Життя” відбувся майстер-клас “Лялька-мотанка”

15 травня майстерня родинного дозвілля Дерево Життя знову відчинила свої двері для всіх охочих заповнити вільний час творчістю та спілкуванням у родинному колі. Цього разу темою майстер-класу була лялька-мотанка.

   Впродовж років роботи нашої майстерні ми неодноразово звертались до цієї теми, та щоразу ляльки були іншими, адже наша майстерня творча. Кольорові клаптики тканини чудово пробуджують фантазію не лише у дітей. То ж, як завжди, маючи однаковий набір матеріалів кожен учасник творив свою ляльку. Робота швидко захопила і поглинула всіх, наповнивши кімнату особливою атмосферою. Час пролетів непомітно і ось уже у кожного в руках опинилась власноруч створена, а тому безцінна іграшка, а обличчя осяяли задоволені посмішки. Всі учасники забрали додому не лише результат кількагодинної праці – симпатичну панянку в народному стилі, а й оберемок спогадів та прекрасний настрій.

   В травні зазвичай наша майстерня проводила останнє заняття перед канікулами. Та на прохання учасників майстер-класу ми погодились зустрітись ще в червні і провести заняття в техніці декупаж. То ж запрошуємо бажаючих відвідати майстер-клас.

Більше фото на сторінці Луцького монастиря отців-василіян

Top